Test mecze Portugalii

by Muszak 2016-11-11 18:24:48 ..:::Świat Rugby:::.. (odsłon: 1258)

W ramach przygotowań do rozgrywek Rugby Europe Trophy 2016-17, narodowa XV Portugalii rozegra w najbliższym czasie dwa mecze sparingowe z Belgią i Brazylią.


Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 16 i będzie transmitowane za pośrednictwem portugalskiego kanału Sport TV 1. W rozegranym 8 listopada meczu reprezentacji U 23 lepsza okazała się Portugalia, wygrywając z Belgią 34 – 6.

Kolejne spotkanie Portugalia rozegra 19 listopada, w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy, na wyjeździe ze Szwajcarią, a następnie 1 grudnia test mecz z Brazylią.

Brazylia zajmuje obecnie 36 miejsce w światowym rankingu, a Portugalia jest 30. Jednocześnie reprezentacja Belgii, która jest klasyfikowana na 24 miejscu, znajduje się obecnie w Portugali, gdzie na obozie przygotowawczym szlifuje formę do rozgrywek Rugby Europe Championship.


Źródło: Muszak
73kBUwaga!!!
Aby zapisać zdjęcie na dysku, kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz element docelowy jako..."nick:

treść:

Komentarz będzie widoczny po akceptacji moderatora.


Redakcja rugby.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Przypominamy, że osoba zamieszczająca komentarze zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa rugby.info.pl lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
W komentarzu nie mogą także znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców.