Skra Warszawa - Ogniwo Sopot 15 - 10 (8 - 0)
by Silver 2004-11-14 01:10:36 ..:::I Liga Rugby:::.. (odsłon: 1023)Od niepamiętnych czasów Ogniwo Sopot nie przegrało z beniaminkiem I ligi . . . . .
Spotkanie zaczyna się dobrze dla gospodarzy, którzy uzyskują prowadzenie po karnym Hyżego i przyłożeniu Łukasiewicza. Skra grała bardzo ambitnie i skutecznie w obronie oraz konsekwentnie w ataku.
Do przerwy po mimo starań zwłaszcza - Sopocian 8 - 0 dla gospodarzy.
Po przerwie Ogniwo stawia wszystko na jedną kartę grając permanentnie otwartą grę. W 50 minucie na boisku pojawiają się Grzegorz Kacała i Sylwester Hodura. Gra nabiera rumieńców, goście uzyskują kontaktowe przyłożenie, świetnie gra Grzegorz Kacała zdobywając swoimi rajdami po kilkanaście metrów terenu. Niespodziewanie jednak po próbie gry otwartej 5 metrów przed swoim polem punktowym niefortunnie przerzuca Sylwester Hodura, piłkę przejmują gospodarze i w iście filmowy sposób z saltem wymuszonym przez szarżujących przeciwników przyłożenie zdobywa bohater tego meczu Wojciech Łukasiewicz, udanie podwyższa z trudnej pozycji Hyży. Ekipa Grzegorza Kacały nie poddaje się i jeszcze raz znajduje drogę do pola punktowego. Na odrobienie strat nie wystarcza jednak czasu i zwycięstwo Skry staje się faktem.
Po meczu powiedzieli:
Andrzej Kopyt - Trener Skry Warszawa
- o naszym zwycięstwie zadecydowała świetna gra w obronie i konsekwentna realizacja założeń taktycznych przez drużynę.
Grzegorz Kacała - Trener Ogniwa Sopot
- Przegraliśmy niestety zasłużenie, przykro jest tym bardziej, że znaliśmy słabe i mocne strony Skry a mimo to nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Nie rezygnujemy, czeka nas jeszcze jeden mecz na jesieni i postaramy się go wygrać.
punkty:
Skra:
Łukasiewicz Wojciech 10, Hyży Tomasz 5.
Ogniwo:
Rycewicz Jarosław 5, Baraniak Marcin 5.
składy:
Skra:
1.Banasiak
2.Nowicki
3.Liedel
4.Moroz
5.Gajewski
6.Szonecki
7.Woźniak
8.Szulczyński
9.Kotecki
10.Zabłocki
11.Łukasiewicz
12.Danieluk
13.Kopyt K.
14.Szumski P.
15.Hyży
16.Machal
17.Dądaolewski
18.Bystrzycki
19.Piasecki
20.Sienkiewicz
21.Powróz
22.Reks
Ogniwo:
1.Mikołajczak
2.Zeszutek
3.Pionk
4.Wentoch - Rekowski
5.Rycewicz
6.Irla
7.Czyż
8.Pogorzelski
9.Kurdelski
10.Czaja
11.Baraniak
12.Malochwy
13.Wilczuk
14.Jasiński
15.Szostek
16.Pilch
17.Hodura S.
18.Kacała
19.Iwańczuk
20.Cackowski
21.Karaś
Komentarze:
1-4 z 4
Pan wodeczek , 2006-12-23 21:47:40
Wojciech Łukasiewicz!!! pogromca ze SKRY!!!! MIAZGA tak trzymaj!!!!
novik , 2006-12-23 21:47:40
młodzi walczcie o plac,młody szumek wdarł sie przebojem do 1-EJ drużyny, bierzcie z niego
przykład.CZEKA NAS ZIMA CIĘŻKIEJ PRACY.
CYgi , 2006-12-23 21:47:40
Brawo chłopaki wyglada na to ze SKRA znowu zadzi :)))))
majkl , 2006-12-23 21:47:40
pozdro dla Wojtasa ze Skry jak i dla calego zespolu!
[1]
Redakcja rugby.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Przypominamy, że osoba zamieszczająca komentarze zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa rugby.info.pl lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
W komentarzu nie mogą także znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców.

